Szkolenie stacjonarne w ramach projektu “Z prawem na Ty!”. Na szkoleniu nauczycie się, jak być asertywnym przywódcą w organizacji pozarządowej.
PROGRAM SPOTKANIA:
✅ Czym jest asertywność – różnica między wiedzą teoretyczną a praktycznym zastosowaniem.
✅ Korzyści i pułapki asertywności.
✅ Stawianie granic a praca w zespole.
✅ Podsumowanie i zakończenie.
Kiedy:
? czwartek 27 sierpnia ⏰ od godziny 10:00 do 17:00
Gdzie:
? Restauracja Fest Jodło ul. Radosna 35a, Katowice
➡️ Szkolenie poprowadzi dla was:
?? Ilona Opaszowska, Psycholog, socjolog, coach. Trener z 20 letnim doświadczeniem. Od 2000 roku związana z trzecim sektorem. Współpracowała w zakresie wsparcia organizacji pozarządowych m.in. ze Stowarzyszeniem MOST, FRES, rudzką Agencją Rozwoju Inwesor. Posiada doświadczenie w zarządzaniu ludźmi zarówno w ngo jak i w biznesie. Przez wiele lat zarządzała zespołami projektowymi, składającymi się z pracowników, zewnętrznych specjalistów np. trenerów, doradców oraz wolontariuszy.
✅ Zapisy na szkolenie (ilość miejsc ograniczona!!)
https://forms.gle/BbBX6V1EL5fZr7ji7
W trakcie szkolenia zostaną zapewnione 2 przerwy kawowe oraz jeden ciepły posiłek. Szkolenie, materiały szkoleniowe oraz dieta jest całkowicie bezpłatna dla uczestników zakwalifikowanych do projektu “Z prawem na TY!”
Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.
Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.