TT

Adrian Fabiś z UKS Dwójka Sosnowiec wygrał Wojewódzki turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski juniorów w tenisie stołowym

W dniu 03.04.2016 r. w Hali MOSIR – Milowice Sosnowiec, przy ul. Baczyńskiego 4 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym oraz Wojewódzki Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów w Tenisie Stołowym.

UKS Dwójka Sosnowiec reprezentował Adrian Fabiś, który w IMSL Juniorów zajął 5 miejsce w grze indywidualnej (minimalnie przegrany ćwierćfinał z partnerem deblowym – M. Matejczykiem z MKS Tarnowskie Góry 2-3) i mieszanej (z Weroniką Januś z PSKS BESKIDY Bielsko- Biała)! W grze podwójnej juniorów z Mateuszem Matejczykiem zdobył 3 miejsce i brązowy medal (minimalnie przegrany półfinał 2-3 z parą z Pszowa)! W turnieju Eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Juniorów Adrian Fabiś nie miał sobie równych! Wychowanek UKS Dwójka Sosnowiec bardzo pewnie pokonał swoich rywali, zdobywając upragnione 1 miejsce w turnieju i awansował na Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbędą się w Ostródzie! W zawodach startowali najlepsi tenisiści stołowi w woj. śląskim do 18 roku życia. Gratulujemy Adrianowi wspaniałych wyników i życzymy aby godnie reprezentował Sosnowiec na arenie ogólnopolskiej! Szkolenie zawodników UKS Dwójka Sosnowiec dofinansowywane jest przez Urząd Miasta Sosnowiec. Link: