logo uks2

W dniu 05.02.2014 r. w Gimnazjum nr 2 w Sosnowcu, przy u. Jedności 7 odbył się mecz  15 kolejki 2 ligi kobiet w tenisie stołowym: UKS Dwójka Sosnowiec – ULKS Ruch Pniów 6- 4.
W barwach UKS Dwójka Sosnowiec wystąpiły: Marta Nowak 2,5 pkt, Sandra Szczecińska 0,5 pkt,  Georgina Jarosz 1,5 pkt, Karolina Sieruga 1,5 pkt i Monika Dobko. Nie zawiodła drużyny grająca instruktorka – Marta Nowak, która zdeklasowała rywalki z Pniowa i zdobyła komplet punktów (jako jedyna ze wszystkich zawodniczek). Dobrze spisały się również na drugim stole Karolina Sieruga i Georgina Jarosz. Po dramatycznych meczach, cenne zwycięstwa odniosły nasze zawodniczki w grach deblowych. UKS Dwójka Sosnowiec zajął 8 miejsce po 1 rundzie rozgrywek (15 kolejek).

Jest to wielki sukces naszej drużyny. Organizatorami meczu i opiekunami drużyny dziewcząt byli instruktorzy UKS Dwójka Sosnowiec: Marta Nowak oraz mgr Adrian Eliasz.

http://slzts.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=25&Itemid=139

http://slzts.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=6&Itemid=137