tablica middle

Zachęcamy wszystkie sosnowieckie organizacje pozarządowe do rejestracji na Pozarządowej Tablicy Ogłoszeń. Tablica to nowe narzędzie, które ma ułatwić organizacjom pozarządowym pozyskiwanie wszelkiego rodzaju zasobów niezbędnych w ich codziennej działalności. Zamieszczać ogłoszenia na Tablicy może każda organizacja, która działa na terenie naszego Miasta, przy czym ogłoszenie to musi swoją tematyką jednoznacznie odnosić się do środowiska pozarządowego i wiązać się z działalnością nadawcy np. „Szukamy wolontariuszy!” Potrzebujemy szafy do naszej siedziby”.

Zainteresowane publikacją ogłoszeń organizacje zapraszamy do nas 🙂 Założymy konto a dalsze korzystanie będzie odbywało się już samodzielnie.

Postaramy się o to, aby w miarę publikacji większej ilości ogłoszeń rozpowszechnić Tablicę wśród mieszkańców naszego Miasta i nie tylko 😉

Tablicę znajdziecie pod adresem https://wsparcie.sosnowiec.pl/tablica_ogloszen/  Można także wejść na nią przez naszą stronę internetową klikając w logo Tablicy po prawej stronie.

ZACHĘCAMY!!

 

PTO ulotka