logo Amazonki Zycie

Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek Życie 23 października 2015 r. organizuje obchody 15- lecia działalności Stowarzyszenia połączone z XV Konferencją o profilaktyce raka piersi pt. “15 lat nadziei i radości”. Spotkanie odbędzie się w sali Widowiskowo- Koncertowej MUZA w Sosnowcu ul. Warszawska 2 o godz. 12:00.

W programie spotkania przewidziano podsumowanie 15 letniej działalności, prelekcję specjalisty, wystąpienia zaproszonych gości, uhonorowanie osób wspomagających nasze Stowarzyszenie,
występy artystyczne i poczęstunek.
Na Jubileuszowej Konferencji obecni będą Senatorzy, Posłowie różnych ugrupowań, Władze Miasta Sosnowca na czele z Prezydentem, Dyrektorzy i przedstawiciele placówek medycznych w Sosnowcu, sponsorzy, organizacje pozarządowe, amazonki z województwa śląskiego, młodzież sosnowieckich szkół oraz członkinie naszego Stowarzyszenia z osobami wspierającymi.
Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek Życie istnieje od 2000 roku, jest to organizacja pozarządowa zrzeszająca kobiety po leczeniu raka piersi.