Regulamin

Regulamin publikacji ogłoszeń na Pozarządowej Tablicy Ogłoszeń

 1. Pozarządowa Tablica Ogłoszeń (PTO) powstała jako narzędzie mające ułatwić organizacjom pozarządowym pozyskiwanie wszelkiego rodzaju zasobów niezbędnych w ich codziennej działalności.
 2. Właścicielem i Administratorem PTO jest Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi – Referat Sosnowieckie Centrum Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.
 3. Uprawionymi do korzystania z PTO są organizacje pozarządowe prowadzące działalność na terenie Sosnowca (w tym także stowarzyszenia zwykłe i terenowe jednostki organizacyjne stowarzyszeń rejestrowych)
 4. Na PTO publikowane są wyłącznie ogłoszenia, których nadawcami są podmioty określone w pkt. 3.
 5. Na PTO publikowane są wyłącznie ogłoszenia, które tematyką jednoznacznie odnoszą się do środowiska pozarządowego i są ściśle związane z działalnością nadawcy ogłoszenia.
 6. Ogłoszenia są moderowane. Pracownicy SCOP dokładają wszelkich starań, aby ogłoszenie ukazało się jak najszybciej w ramach godzin pracy Referatu. Czas oczekiwania na publikację nie przekracza dwóch dni roboczych.
 7. Aby rozpocząć korzystanie z PTO konieczny jest login i hasło, które udostępnia pracownik Sosnowieckiego Centrum Organizacji Pozarządowych po wypełnieniu stosownego formularza (kliknij aby pobrać). Podpisany skan formularza należy przesłać na adres: wsparcie@um.sosnowiec.pl lub dostarczyć go osobiście do siedziby SCOP. Pracownik SCOP na podstawie danych z formularza założy konto na PTO i dalsze użytkowanie PTO odbywać się będzie samodzielnie.
 8. Na PTO nie będą publikowane ogłoszenia:
  • niezwiązane z działalnością organizacji pozarządowych,
  • nawołujące do nienawiści (rasistowskich, faszyzujących, seksistowskich itp.),
  • ściśle polityczne, służących propagowaniu danej opcji politycznej,
  • łamiące ustawę o ochronie danych osobowych,
  • naruszające dobra osobiste, obraźliwe i wulgarne,
  • o charakterze ściśle komercyjnym,
  • inne, które Administrator uzna za niezgodne z charakterem i celami funkcjonowania PTO.
 9. Rejestracja oraz publikacja ogłoszeń na PTO jest bezpłatna. 

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!