Granty

skarbonka swinka

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi (WWO) Urzędu Miejskiego w Sosnowcu informuje, że: Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego – w Katowicach z siedzibą w Katowicach, ul. Wróblewskiego 35, złożył uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego pod tytułem: Zawody wędkarskie „Puchar Prezydentów Miast Mysłowice i Sosnowiec”.

pobraneWydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miejskiego w Sosnowcu informuje, że Stowarzyszenie Kocia Becia z siedzibą w Sosnowcu, ul. Kielecka 32/16, złożyło uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego pod tytułem: Warsztaty i animacje dla dzieci i młodzieży.

100zl

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miejskiego w Sosnowcu informuje, że: Koło Łowieckie „GRZYWACZ” w Sosnowcu z siedzibą w Sosnowcu, ul. Wybickiego 3/26, złożyło uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego pod tytułem: Organizacja i utrzymanie poletek zaporowych jako bazy żerowej celem zatrzymania zwierzyny leśnej poza obszarem zurbanizowanym.

c6db11a71571f6269d8aa754fc40212f XL

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi (WWO) Urzędu Miejskiego w Sosnowcu informuje, że:
Fundacja Rób Dobro z siedzibą w Sosnowcu, Plac Kościuszki 5, złożyła uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego pod tytułem: Animacje nie tylko na wakacje.