20190222 215954ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

 WYNIKI  IV TURNIEJU (22.02.2019 r.)

      KATEGORIA CHŁOPCY SP

1 miejsce –   Dawid Migas              32 pkt

2 miejsce –   Dominik Sodo            30 pkt

3 miejsce –  Fabian Włosek            29 pkt

4 miejsce –  Filip Jeżewski             28 pkt

5 miejsce –  Maciej Ciosmak          27 pkt

6 miejsce –  Adam Zimny               26 pkt

7 miejsce –  Igor Zimny                  25 pkt

8 miejsce – Filip Kmiecik                24 pkt

9 miejsce – Jan Mirek                    20 pkt

      KATEGORIA DZIEWCZĘTA SP

1 miejsce –   Monika Wilk                     32 pkt

2 miejsce –   Wiktoria Kowal                 30 pkt

3 miejsce –   Maja Nowak                     29 pkt

4 miejsce –   Lidia Kmiecik                   28 pkt

5 miejsce –   Nicol Wójcik                    27 pkt

        ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

                         

           WYNIKI IV TURNIEJU (22.02.2019 r.)

KATEGORIA OPEN

1 miejsce –   Adrian Fabiś                            32 pkt

2 miejsce –   Dominika Banaś                       30 pkt

3 miejsce –   Edward Kowal                          29 pkt

4 miejsce –   Piotr Mirek                               28 pkt

5 miejsce –   Dawid Migas                            27 pkt

6 miejsce –   Bartłomiej Wójcik                      26 pkt

7 miejsce –  Mikołaj Mirek                             25 pkt

8 miejsce –  Dominik Sodo                            24 pkt

9-12  miejsce –  Maciej Ciosmak                   20 pkt

9-12  miejsce –  Monika Wilk                         20 pkt

9-12  miejsce –  Adrian Pietrzak                    20 pkt

9-12  miejsce –  Tomasz Ciosmak                 20 pkt

13-16  miejsce –  Artur Seweryn                    15 pkt

13-16  miejsce –  Filip Jeżewski                    15 pkt

13-16  miejsce –  Grzegorz Bogdanovych      15 pkt

13-16  miejsce – Fabian Włosek                    15 pkt

17-24  miejsce – Adrian Nawrocki                  10 pkt

17-24  miejsce –  Maja Nowak                       10 pkt

17-24  miejsce –   Lidia Kmiecik                    10 pkt

17-24  miejsce –  Adam Zimny                      10 pkt

17-24  miejsce –  Nicol Wójcik                      10 pkt

17-24  miejsce –  Igor Zimny                         10 pkt

17-24  miejsce – Filip Kmiecik                       10 pkt

17-24  miejsce – Wiktoria Kowal                    10 pkt

25 miejsce – Jan Mirek                                  5 pkt

         ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

                         

KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJACH (11,12,21,22.02.19 r.)

             (do punktacji zaliczamy 3 najlepsze turnieje)

      KATEGORIA CHŁOPCY SP

        

                                                  I GP     II GP   III GP  IV GP   Suma pkt

                                                                                                                 

1 miejsce –   Dawid Migas             32        32       32      32      96

2 miejsce –   Dominik Sodo           30        30       30      30      90

3 miejsce –   Fabian Włosek           -         29       28       29     86

4 miejsce –   Filip Jeżewski           28        27       24      28      83

5 miejsce –   Adam Zimny             26        24        -       26       76

6 miejsce –  Igor Zimny                 25        25        -       25       75

7 miejsce –  Mateusz Rajca           20        26       25       -        71           

8 miejsce –  Jan Mirek                     -        20       24     20       64

9 miejsce –  Maciej Ciosmak            -         -        29      27       56

10 miejsce – Michał Bębenek        27        28         -        -        55                   

11 miejsce –  Filip Kmiecik               -         -        20      24       44       

12 miejsce – Karol Kopczyński      24         20         -        -       44

13 miejsce –   Kacper Patelczyk    29          -          -        -       29

14 miejsce –   Dawid Kmiecik           -         -        27        -       27

 

      KATEGORIA DZIEWCZĘTA SP

1 miejsce –   Monika Wilk              32     32       32         32       96

2 miejsce –   Wiktoria Kowal          29     29       30         30       89

3 miejsce –   Lidia Kmiecik             -      28       29         28       85

4 miejsce –   Nicol Wójcik             28     27       28         27       83

5 miejsce –   Emilia Kopczyńska   30     30        -           -         60

6 miejsce –   Maja Nowak               -       -        27         29       56

 

 

   ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM                     

KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJACH (11,12, 21,22.02.19 r.)

              (do punktacji zaliczamy 3 najlepsze turnieje)

KATEGORIA OPEN                

                                                            I GP  II GP III GP IV GP Suma pkt

1 miejsce –   Adrian Eliasz                      32    32         32      -        96 pkt

2 miejsce –   Adrian Fabiś                        -      29        30      32      91 pkt

3 miejsce –   Dominika Banaś                 30     30        29      30      90 pkt

4 miejsce –   Edward Kowal                    29     28         28     29      86 pkt

5 miejsce –   Piotr Mirek                         28     26         27     28      83 pkt

6 miejsce –  Bartłomiej Wójcik                26     25         15      26     77 pkt

7 miejsce –  Dawid Migas                       20     24         25      27     76 pkt

8 miejsce –  Monika Wilk                        24     15         20      20     64 pkt

9 miejsce  –  Adrian Pietrzak                  20     10         20       20     60 pkt 

10  miejsce –  Dominik Sodo                  15     20         15       24     59 pkt

11  miejsce – Fabian Włosek                   -       20        20       15     55 pkt

12  miejsce –  Mikołaj Mirek                    -        -          26       25     51 pkt        

13  miejsce –  Grzegorz Bogdanovych    20      15         15      15     50 pkt

14  miejsce –  Artur Seweryn                 10      10         20       15    45 pkt

15  miejsce  - Filip Jeżewski                  15      15         10       15    45 pkt

16  miejsce – Mateusz Rajca                 10      20         10         -     40 pkt  

17 miejsce -   Emilia Kopczyńska           20     20           -          -     40 pkt

18 miejsce  -  Jacek Migas                    10      27          -          -      37 pkt 

19  miejsce –  Tomasz Ciosmak              -        -           15        20    35 pkt  

20  miejsce –  Nicol Wójcik                    10      15         10        10     35 pkt

21  miejsce –  Wiktoria Kowal                 15     10          10       10      35 pkt

22  miejsce –  Maciej Ciosmak                -        -           10        20     30 pkt 

23  miejsce –  Adrian Nawrocki              10      10          10        10     30 pkt

24  miejsce – Lidia Kmiecik                     -      10           10        10     30 pkt

25  miejsce –  Jakub Łaskawiec              27      -             -          -       27 pkt

26  miejsce – Tomasz Mudyna                25      -             -          -      25 pkt

27  miejsce – Patryk Mroziński                 -       -            24         -      24 pkt

28 miejsce –  Maja Nowak                        -       -            10       10     20 pkt

29 miejsce –  Adam Zimny                       -     10             -        10      20 pkt     

30 miejsce –  Igor Zimny                          -     10             -        10      20 pkt     

31 miejsce –  Alex Brola                         10    10             -          -       20 pkt

32 miejsce – Filip Kmiecik                        -       -             5       10      15 pkt

33 miejsce – Michał Bębenek                  15      -             -         -       15 pkt

34 miejsce – Kacper Patelczyk               10      -             -         -      10 pkt

35 miejsce – Zbigniew Krupa                   10      -             -         -      10 pkt

36 miejsce – Jan Mirek                             -       -            5        5      10 pkt  

37 miejsce – Dawid Kmiecik                      -        -           5        -       5 pkt

4 gp 5

4 gp 4

4 gp 14 gp 2

Our website is protected by DMC Firewall!