1 gp pZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

     KLASYFIKACJA PO I TURNIEJU (11.02.2019 r.)

 

 

 

      KATEGORIA CHŁOPCY SP

1 miejsce –   Dawid Migas              32 pkt

2 miejsce –   Dominik Sodo            30 pkt

3 miejsce –   Kacper Patelczyk       29 pkt

4 miejsce –   Filip Jeżewski            28 pkt

5 miejsce –  Michał Bębenek          27 pkt

6 miejsce –  Adam Zimny               26 pkt

7 miejsce –  Igor Zimny                  25 pkt

8 miejsce –  Karol Kopczyński        24 pkt

9 miejsce –  Mateusz Rajca            20 pkt

 

      KATEGORIA DZIEWCZĘTA SP

1 miejsce –   Monika Wilk               32 pkt

2 miejsce –   Emilia Kopczyńska     30 pkt

3 miejsce –   Wiktoria Kowal            29 pkt

4 miejsce –   Nicol Wójcik               28 pkt

 

        ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

                         

           KLASYFIKACJA PO I TURNIEJU (11.02.2019 r.)

KATEGORIA OPEN

1 miejsce –   Adrian Eliasz                        32 pkt

2 miejsce –   Dominika Banaś                    30 pkt

3 miejsce –   Edward Kowal                       29 pkt

4 miejsce –   Piotr Mirek                            28 pkt

5 miejsce –  Jakub Łaskawiec                    27 pkt

6 miejsce –  Bartłomiej Wójcik                    26 pkt

7 miejsce –  Tomasz Mudyna                     25 pkt

8 miejsce –  Monika Wilk                            24 pkt

9-12  miejsce –  Adrian Pietrzak                  20 pkt

9-12  miejsce –  Grzegorz Bogdanovych      20 pkt

9-12  miejsce –  Emilia Kopczyńska            20 pkt

9-12  miejsce –  Dawid Migas                      20 pkt

13-16  miejsce –  Filip Jeżewski                  15 pkt

13-16  miejsce –  Wiktoria Kowal                 15 pkt

13-16  miejsce –  Michał Bębenek               15 pkt

13-16  miejsce –  Dominik Sodo                  15 pkt

17-24  miejsce –  Artur Seweryn                  10 pkt

17-24  miejsce –  Kacper Patelczyk             10 pkt

17-24  miejsce –  Nicol Wójcik                    10 pkt

17-24  miejsce –  Adrian Nawrocki               10 pkt

17-24  miejsce –  Alex Brola                       10 pkt

17-24  miejsce –  Zbigniew Krupa                10 pkt

17-24  miejsce – Mateusz Rajca                  10 pkt

17-24  miejsce – Jacek Migas                     10 pkt

1 gp p

1 gp